Stanování na cvičišti

Na sobotu a neděli 9.7.-10.7.2011 jsme si pro děti připravily stanování na našem cvičišti.
V 10:00 vše vypuklo, děti si roztáhly karimatky a spacáky ve vojenském stanu a nemohly se dočkat co je čeká.
Každé dítko dostalo na krk kartičku se jménem, kam se psalo jestli daný úkol splnilo.
První bylo skákání v pytli, další házení šipek na terč, chytání rybiček.Poté přišel na řadu oběd v podobě zeleninové polévky a bramborového guláše.Po obědě byla siesta, děti si lehly do stínu na karimatky a poslouchaly pohádky o Zlatovlásce a o Hrnečku vař.
Nejvíce se děti vyřádily, když jsme je v horkém dnu chladily vodou z hasičského auta.
Další soutěže byly na mrkanou, na jelena, hod míčkem na šaška, kuželky, přehazování papírových koulí.Na večeři si děti na ohni opekly kabanos a všechno spapaly.
Kolem osmé hodiny jsme se s dětmi přesunuly na fotbalové hřiště pod kiosek, kde bylo pro děti nachystané překvapení s názvem Karaoke shou.Děti se unavily jak při zpěvu i tanci a to ani nevěděli, že na ně čeká stezka odvahy.
Na děti byla nachystaná trasa lemovaná svíčkami a také strašidly.
Jako první vodník, pak čert, medvěd, plamínek, čarodějnice, anděl, frankštajn.
Večerka v 23:15 a děti spinkaly jako miminka.V pět hodin ráno přišla bouřka a prudký déšť s kroupami a měli jsme vytopený stan, proto se musel celí stan evakuovat do hasičské zbrojnice.Na svačinu byly buchty a melouny a poté si děti vyzvedli rodiče.Děkuji všem, co s touto akcí pomáhaly.
14.07.2011 13:55:41