Soutěž mladých hasičů Bělkovice - Lašťany 2008

V neděli 21. září se na koupališti v Bělkovicíchc -Lašťanech uskutečnila tradiční soutěž mladých hasičů. Tentokrát přijelo 23 družstev. V kategorii mladších zvítězilo družtsvo Velkého újezdu a ve starších družstvo Hluboček. Soutež se konala za poměrně chladného počasí, pršelo naštěstí pouze chvíli :). Soutež byla dinančně podpořena Olomouckým krajem. Sbor dobrovolných hasičů Bělkovice-Lašťany by tímto chtěl Olomouckému kraji poděkovat za tuto podporu, která zlepšila organizaci této soutěže.

PARTNEŘI AKCE

OLOMOUCKÝ KRAJ

OBEC BĚLKOVICE - LAŠŤANY

ANTONÍN BRODACKÝ - dlaždičské práce