NAŠE VELIKÉ DVOJITÉ VÝTĚZSTVÍ

V sobotu 13.10. naše dvě dětská družstva odjela na zahájení ročníku 2012/2013 celostátní hry "Plamen"  na Branný závod požární všestrannosti do Pískova.
Celkem se této soutěže účastnilo 34. družstev mladších žáků a 38. družstev starších žáků. Naše první družstvo šlo na start jako první a nakonec to bylo i první místo, které obsadily v celkovém čase 40,47. Druhé družstvo obsadilo báječné třetí místo v čase 42,56. Děti překonávaly tyto stanoviště: střelbu ze vzduchovky, topografické značky, určování severu, zdravovědu, hasební látky, přelezení lana a hlavně zdolání dvou kilometrového běhu.
 Obě družstva si vezla domů pohár a jako další cenu dostaly webkamery. V hasičské zbrojnici děti slavily dětským šampaňským a dortem, který jsme koupily po cestě. Naše vedoucí slíbila, že když budeme do prvních tří míst, tak skočí do potoka. A také slovo dodržela a skočila do splavu u houpačky.
 Při příležitosti 40. výročí založení hry plamen, na kterém se podílela i naše členka paní Marie Balutová, byla oceněna Pamětným listem. Taktéž ostatní vedoucí, kteří cvičí děti více jak 10.let dostaly tento pamětný list i naše Miloslava Stanislavová.
Děti jste šikulka a jen tak dál.
02.08.2013 18:43:47