DĚTSKÁ HASIČSKÁ SOUTĚŽ

Krásnou, slunečnou neděli 16.9.2012 prožily od 9:30 všechny děti na hasičské soutěži na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech. Soutěže se účastnilo 19. družstev mladších žáků, 14. družstev starších žáků a 3. družstva přípravky.

Přípravka se umístila na prvním místě v čase 26,29, první družstvo těsně pod bednou na čtvrtém místě v čase 18,88, druhé družstvo na místě pátém s časem 18,93, a třetí družstvo na místě devatenáctém v čase 58,79. Děti předvedly, jak se soutěž od soutěže zlepšují a mi doufáme, že ten pohár v co nejbližší době vyhrají.

Soutěž sponzorovali - Olomoucký kraj, obec Bělkovice-Lašťany, dlaždičské práce Antonín Brodacký, smíšené zboží Petr Gillar, pečení dortů Helena Sobková, pečení dortů Petra Rychlá, Hostinec na brodku Petr Loveček a Tital Campany Czech.
02.08.2013 19:12:31