Ochranné oděvy a zásahová obuv

ZAHAS VI

Dvoudílný vícevrstvý zásahový komplet, vnější materiál NOMEX Tough (75 % meta- aramid, 23 % para- aramid, 2 % antistatické vlákno) 195 g/ m?, vyjímatelná termoregulační vložka TWIN SPACER (32 % Nomex, 33,5 % FR viskóza, 34,5 % kevlar) 200 g/ m?, systém siganlizující vyjmutí termoregulační vložky, výstuha kolen, ramen, lemů rukávů a kapsičky na radiostanici kevlarovou tkaninou, reflexní pruhy š. 5 cm, nápis HASIČI z materiálu 3M Scotchlite, integrované palečnice s otvorem pro palec ze 100 % aramidového úpletu, trhací bezpečnostní zip pro rychlé ochlazení, prsní karabinový úchyt pro zavěšení svítilny, boční úchyt pro zavěšení sekery, rukavic apod. Nově zkrácená délka kabátu pro lepší komfort pohybu, náprsní kapsička pod přední légou kabátu, zadní odkládací kapsa, kalhoty s náprsenkou se dvěmi kapsičkami, kapsička na nůž v bočním švu kalhot, dvě šikmé odpočinkové kapsy, kvalitní šle s dobře regulovatelnými popruhy, celková hmotnost cca 2,9 kg.
ZÁSAHOVÝ KABÁT BUSHFIRE

OCHRANNÁ PLÁŠTĚNA ZAHAS S TEPELNOU VLOŽKOU

Pláštěnka raglánového střihu s kapuci ve stojacím límečku, kapsička na radiostanici, vaková náprsní kapsička s klopou, 2 boční šíkmé kapsy s klopou. Materiál Collection 150+ (propustnost vodních par 5000-6000 g/m2/24 hod), gramáž 150 g/m2, barva reflexní oranž . Certifikace dle EN 471, EN 343 třída II/III. Stříbrné reflexní pruhy na rukávech a ve spodní části. Podlepení švů.
ZÁSAHOVÉ RUKAVICE HOLIK CHEYENE

Čtyřvrstvá celokožená rukavice s membránou
Základní a nosnou vrstvou je speciálně upravená, teplu, vodě a oděru odolná lícová useň, zajišťující maximální citlivost a komfort při práci. V dlani rukavice je použita výztuha.
Rukavice je vybavena vysoce prodyšnou membránou Porelle®, která je voděodolná a zároveň tvoří bariéru proti bakteriím, krvi a chemickým látkám.
Další vrstvu  tvoří kombinace technického Kevlaru® a Nomexu®, která   zvyšuje odolnost proti teplu, oděru a řezu.Bezprostřední ochranu ruky tvoří poslední vrstva-podšívka, vyrobená ze 100% Kevlaru®.
Skladba těchto materiálů umožňuje použití rukavic v náročných podmínkách při zachování vynikající citlivosti.

ZÁSAHOVÉ RUKAVICE DERBIS

Speciálně upravená lícová úseň PYROHIDE ®, hřbet rukavice bavlna, bezešvá podšívka KEVLAR se skelným vláknem, pletená manžeta z akryliku, niti 100 % bavlna, vynikající hmatavost. Barva citrónově zelená, hřbet modrá (navy blue).
PRACOVNÍ STEJNOKROJ PS II

Je určen pro pohyb na stanici a mimozásahovou činnost.
 materiál 100% bavlna, hmotnost 260g/m2
 zvýrazňující prvky
 dlouhá životnost, stálobarevnost

VČELAŘSKÁ KOMBINÉZA

Chránící celou vaši postavu. Včelařská kombinéza je vyrobena z kvalitních materiálů, které brání včelím bodnutím. Praktické rukávy, které se dají vhodně založit do rukavic, aby vás včely neohrožovali v rukávech. Kombinéza skvěle padne téměř každému a její bílo, žluté provedení vypadá opravdu elegantně. Bílá barva je zvolena především proto, že se v přírodě moc nevyskytuje a včely na ní neutočí a pokud na kombinézu sednou tak jsou velice dobře vidět.Včelařská kombinéza má dlouhé nohavice, jenž se dají prakticky zasunout do vysoké obuvi, aby jste zamezili spadlým včelám vylézat po vašich nohou. S naší komplexní včelařskou kombinézou s kloboukem se nemusíte bát ani těch nejbodavějších včel.Včelařská kombinéza je ušita z bavlněné tuhé tkaniny, okraje rukávů a nohavic jsou staženy gumičkou. Klobouk je s včelařskou kombinézou spojen zipem, je tedy možné ho odepnout.

OCHRANNÉ KALHOTY SUNIT

Ochranný oblek Sunit je primárně určený pro likvidaci havárií vybraných typů chemikálií. Základní materiál je tvořen neprodyšným nánosem speciální kaučukové směsi na textilní materiál. Samostatné kalhoty lehkého protichemického obleku, vysoké gumové kalhoty s náprsenkou a šlemi, lze použít i při záplavách, v kanalizacích.
ZÁSAHOVÁ OBUV ŠPECIÁL

SAM SH 323

Holeňová obuv pro hasiče nártového střihu.Svršek: Hladká hovězinová úseň - voděodolná, podšívka: lícová hovězinová úseň, stélka DRYSOHLE nebo CARBON s antimikrobiální úpravou a efektem tlumení nárazu, podešev: nitril-kaučuk, odolná do 300 °C, antistatická, oleji a benzinuvzdorná, připevněna technologií lepení.